Píšu o mne

Teleráno: Rýchle recepty pre nečakanú návštevu alebo mini oslavu

február 2024

Bola som pozvaná do Telerána, kde som pripravovala rýchle recepty pre nečakanú návštevu. Táto skúsenosť ma opäť posunula a umožnila mi vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. Som rada, že som mohla byť súčasťou nakrúcania a ukázať niečo z mojej kuchyne.

, Píšu o mne

Záhorák: V gastronómii nesmie chýbať láska a nadšenie

august 2023

Tento článok je venovaný môjmu otcovi, ktorý ma ku gastronómii dostal a prebudil vo mne lásku a vášeň k jedlu. Dozviete sa tu ako som sa k vareniu dostala, aké to bolo navštevovať môjho otca vo vychýrenej talianskej reštaurácii Paparazzi a čo všetko mi môj otec „TATO“ odovzdal.

, Píšu o mne

Dobré jedlo: Čo dnes variť? Také jednoduché

september 2021

Možnosť spolupracovať s časopisom Dobré jedlo bola pre mňa obrovská skúsenosť. Podmienkou bolo vybrať jednoduché a rýchle jedlá, ktoré by sa hodili na prípravu večere. A keďže recepty, ktoré tvorím dokáže pripraviť naozaj každý, nebolo to vôbec náročné. Presvedčte sa sami a pozrite si recepty, ktoré sme do septembrového čísla vybrali.

, Píšu o mne

Záhorí.sk: 7 veľkonočných receptov Sandry Hricovej

29. marca 2021

Na Veľkú noc som si pre Vás spolu s lokálnym trhom ZeZáhorá pripravila 7 veľkonočných receptov. Ak sa chcete inšpirovať v článku nájdete skvelú mrkvovú tortu alebo veľmi obľúbenú špenátovú roládu.

, Píšu o mne

ZeZáhorá: Zo surovín z lokálneho trhu ZeZáhorá je radosť variť

6. marca 2021

S lokálnym trhom ZeZáhorá spolupracujem od vzniku mojej foodbloggerskej kariéry. Nedám dopustiť na čerstvé a kvalitné potraviny, preto sa veľmi teším, že vám spoločne môžeme prinášať nové nápady na recepty.  Ako som už raz povedala „Zo surovín z lokálneho trhu ZeZáhorá je radosť variť.“

, Píšu o mne

Záhorák: S lokálnymi potravinami je radosť variť

14. decembra 2020

Keď ma oslovil časopis Záhorák, že by chcel so mnou spraviť rozhovor, pomyslela som si „So mnou?“ Netušila som, čo o sebe povedať. Cieľom však bolo rozpovedať môj príbeh a zverejniť dva vianočné recepty. V tomto článku sa dozviete, ako som začínala, vďaka komu som sa dostala až sem, ale tiež ktorú kuchyňu mám najradšej.

, Píšu o mne

Close
S láskou varí, fotí a píše Sandra Hricová.
©2021 Všetky práva vyhradené.
Close