O mne

food blogerka, O mne

JA SOM SANDRA

Som foodblogerka, tvorkyňa receptov a fotografka jedla.

food blogerka, O mne

 

Ahojte, vitajte na mojom blogu!

Moje meno je Sandra Hricová a vareniu sa venujem už odmalička. Momentálne žijem na Záhorí. V Bratislave som vyštudovala hotelovú akadémiu, chvíľku som pobudla tiež v Brne, kde som sa venovala marketingu a managementu, potom som rok žila v Žiline a nakoniec ma osud zavial späť domov.

Medzi moje záľuby patrí okrem varenia tiež cestovanie. Zbožňujem leto, a preto sa vždy rada vyberiem na nejaký piknik alebo prechádzku po okolitých hradoch a zámkoch. Takéto výlety si vždy plánujem spolu s návštevou reštaurácie v danej oblasti. Začala som sa tiež venovať fotografovaniu jedla. Mojim cieľom je priblížiť vám pomocou fotografie jeho chuť a vôňu. Mám rada módu a nakupovanie, čiže okrem nákupov tanierov, príborov, a rôznych dekorácií, si sem tam rada kúpim niečo aj na seba. Módu som však posunula na druhú koľaj a začala som sa naplno venovať vareniu a fotografovaniu.

Varenie je mojou vášňou a dúfam, že aj vy si ho vďaka mojim receptom zamilujete

Varenie ma natoľko pohltilo, že sa každý deň zobúdzam s myšlienkou „Čo si dnes uvarím“ a zaspávam s pocitom dobre vykonanej práce, keď si prezerám upravené fotografie jedla. Jednoducho som sa zamilovala do jedla a verím, že túto lásku budete cítiť aj vy.

Mojím obľúbeným jedlom sú cestoviny, najradšej si ich vychutnám s morskými plodmi, či bolognese omáčkou. Obľubujem taliansku kuchyňu, ale tiež si rada pochutím na tej našej, slovenskej. Neexistuje jedlo, ktoré by som nechcela ochutnať. Inšpirujú ma nové chute a nové miesta. 

Posledné roky mi priniesli veľa nových príležitostí. Mám okolo seba ľudí, ktorí vo mňa veria a ťahajú ma vpred, za čo im patrí veľké ďakujem.

Život je príliš krátky, na to aby sme robili to, čo nás nebaví. Preto som sa tento rok rozhodla, že všetok svoj čas zasvetím sebe a tomu, čo ma baví a napĺňa. To čo sa minulý rok zdalo nemožné, dnes je realitou a mne je veľkou cťou, že vás môžem privítať na tomto blogu. 

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte ma kontaktovať e-mailom na adrese sandra@varime.blog

Close
S láskou varí, fotí a píše Sandra Hricová.
©2021 Všetky práva vyhradené.
Close